Decydując się na wykupienie reklamy wspierasz rozwój naszej inicjatywy społecznej tworzenia miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych. W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie wiadomości email z wybraną opcją reklamową i czasem emisji na adres: kontakt@oneboardmedia.pl lub skorzystanie z płatności PayPal na dole strony. 

Opcja 1

Cena: 100 zł netto/miesiąc

Logo wśród naszych partnerów na stronie Wydawnictwa oneboardmedia.pl. Dostępny czas publikacji 3, 6 lub 12 miesięcy.


Opcja 2

Cena: 300 zł netto/miesiąc

Logo na stronie głównej Przekroju Sportowego lub Przekroju Finansowego z podlinkowaniem do strony internetowej klienta. Dostępny czas publikacji 3, 6 lub 12 miesięcy.


Opcja 3

Cena: 500 zł netto/miesiąc

Logo na stronie głównej Przekroju Sportowego lub Przekroju Finansowego wraz z wizytówką firmy klienta. Dostępny czas publikacji 3, 6 lub 12 miesięcy.


Opcja 4

Cena: 800 zł netto/miesiąc

Baner reklamowy na stronie głównej 300×250. Emisja odbywa się zamiennie na portalach Przekrój Sportowy i Przekrój Finansowy lub w wybranym serwisie.


Opcja 5

Cena: 1200 zł netto/miesiąc

Baner reklamowy 300×250 plus logo na stronie głównej wraz z wizytówką firmy klienta. Emisja odbywa się zamiennie na portalach Przekrój Sportowy i Przekrój Finansowy lub w wybranym serwisie.


Opcja 6

Cena: 1400 zł netto/miesiąc

Baner reklamowy na stronie głównej 728×90. Emisja odbywa się zamiennie na portalach Przekrój Sportowy i Przekrój Finansowy lub w wybranym serwisie.

 

 

Jak zamówić?

Możesz w prosty sposób złożyć zamówienie przez bezpieczne płatności PayPal lub wysyłając do nas email z wybraną opcją reklamową i czasem emisji. 

Zobacz szczegóły dostępnych formatów: