Przekrój Sportowy – witamy na pokładzie!

Z dumą przedstawiamy start naszego innowacyjnego projektu. Pierwszy w Polsce i prawdopodobnie jedyny na świecie serwis informacyjny tworzony w całości tylko i wyłącznie przez osoby niepełnosprawne. Nasza redakcja pracuje w pełni zdalnie w domowych, wygodnych warunkach. Redakcję tworzy świetny zespół pasjonatów sportu. Najważniejsze wiadomości sportowe, opinie, felietony, statystyki i ciekawostki. To wszystko znajdziesz na stronach Przekroju Sportowego.

Przekrój Sportowy to drugi, po Przekroju Finansowym, portal należący do One Board Media. Działalność biznesową spółki łączymy z aktywizacją osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Jakkolwiek brzmi to poważnie, nasz projekt realizujemy w oparciu o ideę przedsiębiorstwa przyjaznego społecznie wspierając usamodzielnienie i poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych. Wszystkich pracowników zawsze zatrudniamy na umowę o pracę. Nasi ludzie dostają nie tylko stałą pracę, ale przede wszystkim satysfakcję, szacunek oraz dużą dawkę pozytywnej motywacji.

Dlaczego o tym mówimy? Bo chcemy pokazać, że można. Udowadniamy, że do swojej pracy podchodzimy w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. Przez nasze zaangażowanie chcemy szerzyć ideę zatrudniania osób niepełnosprawnych, nie tylko jako specjalisty, ale również świetnego partnera w biznesie. Na naszym blogu postaramy się nieco uchylić drzwi do naszej redakcyjnej kuchni. Sam zobaczysz jak działamy.

Co Ty możesz zrobić? Czytaj, komentuj, udostępniaj, lajkuj, opowiedz znajomym. A będzie nam bardzo miło. Każda drobna inicjatywa z Twojej strony pomoże nam się rozwijać i promować Przekrój Sportowy jako cenne źródło wiadomości sportowych w internecie.

Pokaż nas w swojej firmie. Zyski z reklam to cenny zastrzyk dla naszego budżetu. Wkrótce wystartujemy też na platformach finansowania społecznościowego. Dzięki wsparciu będziemy mogli zatrudniać kolejnych, nowych ludzi do pracy w naszej Redakcji.

W najbliższych planach mamy tworzenie kolejnych portali internetowych. Nasze ambicje są duże i kto wie, razem może uda nam się stworzyć jedną z czołowych grup medialnych w Polsce. Trzymajcie kciuki! 🙂

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.