Przekrój Finansowy – nowy portal biznesowy

Zaczynamy! Po kilku tygodniach intensywnej pracy publikujemy nasze pierwszy serwis tematyczny – Przekrój Finansowy. Wprowadzamy więc na rynek zupełnie nowe miejsce w Internecie dla czytelników interesujących się biznesową stroną życia.

PrzekrójFinansowy.pl to nowy portal biznesowy skupiający w swoich treściach najważniejsze informacje i komentarze z dziedzin takich jak ekonomia, gospodarka, rynki finansowe, prawo czy nieruchomości. Chcemy dostarczać wiarygodne i dobrze napisane treści w prostej i przejrzystej dla czytelnika formie. Codziennie publikujemy najciekawsze materiały z polskiego internetu. Pomagamy zrozumieć wszystkie procesy i mechanizmy rządzące współczesnym rynkiem finansowym i obecnym trendom w gospodarce.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek finansowych serwisów internetowych jest mocno konkurencyjny. Jednak wierzymy, że zawsze jest jeszcze miejsce na nowe, interesujące projekty. Nie zamierzamy rywalizować z branżą o to, kto opublikuje najszybciej informację dnia czy skupiać się w poszukiwaniu zbędnych sensacji. Naszą ambicją jest przekazywanie wartościowych treści, które mogą mieć realny wpływ na ekonomiczne życie każdego z nas.

Co znajdziecie w Przekroju Finansowym? Niewątpliwie dużą porcję cennej wiedzy. Oprócz istotnych bieżących wiadomości chcemy publikować porady, wskazówki oraz statystyki obrazujące najważniejsze trendy z poszczególnych dziedzin finansowych:

  • Rynki – wszystko to, co interesuje każdego inwestora. Akcje, towary, waluty i kryptowaluty autorstwa popularnych analityków w Polsce.
  • Firma – wartościowe informacje zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców jak i osób budujących swój startup. Trochę o podatkach, prawie gospodarczym, marketingu, zatrudnieniu i rachunkowości dla firm.
  • Nieruchomości – trendy w budownictwie, inwestowananie w mieszkania na wynajem i wszystkie aspekty związane z branżą deweloperską.
  • Polska i Świat – to co najważniejsze i ciekawe w Polsce i na arenie światowej. Opinie, badania i felietony.
  • Technologie – dostarczamy wiedzę z zakresu innowacyjnych projektów i technologii zmieniających otaczającą nas rzeczywistość, nie tylko tą ekonomiczną.
  • Finanse osobiste – czyli to co przekłada się na nasze portfele. Porady, ciekawostki, jak oszczędzać, jak zarabiać i inwestować.
  • Przegląd prasy – uważamy, że wartościowe treści warto podawać dalej. Dlatego nie boimy się udstępniać wiadomości z innych serwisów tematycznych oraz treści z najpopularniejszych blogów finansowych.

Przekrój Finansowy – lepsza strona biznesu 😉 Zapraszamy!

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.