Odpowiedzialny biznes

Przedsiębiorstwo przyjazne społecznie

Wydawnictwo wspiera usamodzielnienie i poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych. Naszą działalność biznesową łączymy z ideą aktywizacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Od samego początku naszego funkcjonowania zatrudniamy osoby niepełnosprawne do tworzenia wszystkich redakcji naszych portali internetowych. Udowadniamy, że do swojej pracy podchodzimy w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. Przez nasze zaangażowanie chcemy szerzyć ideę zatrudniania osób niepełnosprawnych, nie tylko jako specjalisty, ale również świetnego partnera w biznesie. 

Projekt ten zakłada tworzenie wygodnych i łatwo dostępnych warunków pracy w naszej redakcji, a przez to pomoc w realizacji ambicji zawodowych osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W efekcie, działania te mają na celu wspieranie procesu usamodzielniania się i poprawy jakości warunków życia osób niepełnosprawnych oraz wspieranie budowania niezbędnych kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Skład naszego zespołu możesz zobaczyć tutaj.

Założeniem tego społecznie przyjaznego projektu jest pomaganie coraz większej liczbie osób. Aby tego dokonać, stale poszukujemy partnerów, którzy chcieliby do nas dołączyć. Pozwoliłoby to naszemu projektowi ruszyć do przodu i się rozwijać. Ty również możesz nas wesprzeć i stać się częścią tego projektu, wykupując jedną z opcji reklamowych w naszych serwisach.

Jeżeli nie zdecydujesz się na wykup reklamy, zawsze możesz nam pomóc odwiedzając i czytając nasze serwisy oraz przekazując dalej informacje o naszym projekcie. Chętnie nawiążemy współpracę także w szerszym zakresie – wystarczy jeśli do nas napiszesz, a odezwiemy się do Ciebie.


Wspierają nas