Przedsiębiorstwo przyjazne społecznie

Wydawnictwo wspiera usamodzielnienie i poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych. Naszą działalność biznesową łączymy z ideą aktywizacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Od samego początku naszego funkcjonowania zatrudniamy osoby niepełnosprawne do tworzenia wszystkich redakcji naszych portali internetowych.

Udowadniamy, że do swojej pracy podchodzimy w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. Przez nasze zaangażowanie chcemy szerzyć ideę zatrudniania osób niepełnosprawnych, nie tylko jako specjalisty, ale również świetnego partnera w biznesie. Na naszym blogu postaramy się nieco uchylić drzwi do naszej redakcyjnej kuchni. Sam zobaczysz jak działamy.

Aby szerzyć ideę społecznego biznesu powołaliśmy fundację Work 4 Life, której zadaniem jest pomagać innym firmom w Polsce w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Mówiąc krótko chcemy łączyć pracowników z pracodawcami. My doskonale wiemy jak osoby z niepełnosprawnością mogą być cennym pracownikiem, niezwykle zmotywowanym w codziennych wyzwaniach zawodowych, wykształconym i posiadającym niezbędne kwalifikacje i umiejętności. Naszym zadaniem jest wyróżnić te cechy dla potencjalnych pracodawców.

Fundacja Work 4 Life pomaga dodatkowo zdobyć niezbędne doświadczenie i wiedzę nie tylko przez praktyczne staże zawodowe, ale również prowadząc szkolenia i webinaria.

Zobacz jak możesz do nas dołączyć!