One Board Media jako polskie przedsiębiorstwo medialne jest wydawcą serwisów internetowych o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Media są naszą pasją więc tworzymy serwisy z których jesteśmy dumni i treści, które sami chcielibyśmy czytać. Zajmujemy się prowadzeniem redakcji internetowych, produkcją własnych materiałów prasowych i dostarczaniem wartościowego kontentu na potrzeby naszych odbiorców.

Tematyczne serwisy internetowe

Spółka realizuje dynamiczny rozwój stopniowo rozszerzając swoje portfolio o nowe serwisy internetowe z zakresu sportu, motoryzacji, technologii oraz rozrywki.  W naszym portfolio znajdują się obecnie dwa portale internetowe – Przekrój Finansowy oraz Przekrój Sportowy.

 

PrzekrójFinansowy.pl jako portal biznesowy skupiający w swoich treściach najważniejsze informacje i komentarze z dziedzin – ekonomia, gospodarka, rynki finansowe, prawo czy nieruchomości. Codziennie publikujemy najciekawsze materiały z polskiego internetu. Pomagamy zrozumieć obecne trendy w gospodarce i wszystkie procesy i mechanizmy rządzące współczesnym rynkiem finansowym.

PrzekrójSportowy.pl to najnowsze informacje i ciekawostki sportowe z zupełnie innej strony. Najważniejsze wiadomości sportowe, opinie, felietony, statystyki i ciekawostki. To wszystko znajdziesz na stronach Przekroju Sportowego.

 

MotoPrzekrój.pl to serwis stworzony dla pasjonatów motoryzacji. Jesteśmy agregatorem najciekawszych, naszym zdaniem, newsów na temat motoryzacji (recenzje, testy, nowości i premiery), a także publikujemy felietony naszych użytkowników. Szczególne miejsce na portalu zajmują samochody, które budzą w nas najwięcej emocji – pojazdy amerykańskie, full-size SUV oraz stare klasyki.