Kariera

Media są naszą pasją dlatego realizujemy amitny plan zbudowania wysokiej jakości mediów online w poszczególnych branżach. Chcemy dostarczać wiarygodne i dobrze napisane treści w prostej i przejrzystej dla czytelnika formie. Wciąż zdobywamy przy tym nowe doświadczenia i możesz stać się osobą, która wniesie kluczowy wkład w ich rozwój.

Obecnie w naszej grupie tworzymy serwisy Web Magazyn o tematyce biznesowo-inwestycyjnej, Format Sportowy oraz najmłodszy portal Moto Off dla pasjonatów motoryzacji.

Co dostaniesz pracując z nami?

  • wysoki stopień niezależności oraz elastyczny czas pracy 100% zdalnie
  • przyjazną atmosferę, satysfakcję oraz dużą dawkę pozytywnej motywacji
  • stały kontakt z innymi autorami i redakcją
  • umowę o dzieło lub rozliczenie B2B
  • dla doświadczonych autorów pakiety socjalne, premie i bonusy
  • dla redaktorów i autorów tekstów oferujemy rozliczenie za artykuł na wzajemnie określonych warunkach

Dołącz do nas wysyłając CV na adres kontakt(@)oneboardmedia.pl zaznaczając nazwę stanowiska w wiadomości. Prosimy również o wskazanie zakresu tematycznego oraz próbkę umiejętności np. linki do opublikowanych materiałów.

Zapraszamy również do współpracy niezależnych autorów, publicystów i analityków.

Redaktor Serwisu Internetowego
Praca zdalna
Kategorie tematyczne: finanse/ekonomia, sport, motoryzacja

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i tworzenie tekstów zgodnie z określoną tematyką
  • wyszukiwanie wiadomości i selekcjonowanie danych ze źródeł polskich i zagranicznych
  • zamieszczanie przygotowanych materiałów przez CMS
  • aktywny udział w rozwoju serwisu internetowego
  • wsparcie przy obsłudze mediów społecznościowych (opcjonalnie)

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność poprawnego pisania tekstów w języku polskim
  • kreatywność i samodzielność
  • sprawne poruszanie się w Internecie
  • świetna organizacja pracy własnej i zarządzania czasem
  • mile widziana znajomość zasad SEO i posługiwanie się narzędziami do optymalizacji treści
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze social media

Specjalista ds. SEO

  • obsługa serwisów internetowych w zakresie pozycjonowania
  • tworzenie planów działania SEO/SEM
  • wdrażanie metod wspomagających proces pozycjonowania
  • współpraca z redakcją wydawnictwa
  • analiza serwisów konkurencji
  • prowadzenie i optymalizacja kampanii Adwords

  • znajomość historii zmian w Google i ich wskazówek
  • znajomość Google Adwords, Google Analytics
  • doświadczenie w zakresie budowania popularności linków
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • zainteresowanie tematyką SEO/SEM oraz marketingiem internetowym
  • mile widziana podstawowa znajomość HTML/CSS/JS