Autorzy i redakcja

Redakcja i Autorzy naszych serwisów

 

Radosław Kępys
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń – poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy. Redaktor i autor Formatu Sportowego.


Paweł Gębusiak
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat. Redaktor i autor Formatu Sportowego.


Sebastian Mamajek
Piłką nożną interesuję się już od ponad 15. Jak łatwo więc policzyć „zjadła” mi ona ponad połowę życia. Od kilku głównym obiektem mojej specyficznej miłości stała się Najlepsza liga Świata, czyli oczywiście polska Ekstraklasa. Uważnie obserwuję zarówno jej lepsze, jak i gorsze momenty. Autor w serwisie Format Sportowy.


Dominika Konik
Redaktor Web Magazyn (wcześniej Przekrój Finansowy). Pasjonatka marketingu internetowego i kreowania marek. Projektuje przykuwające uwagę grafiki, buduje kanały społecznościowe oraz tworzy artykuły dla serwisów internetowych.